Oferta

 

Zajęcia nauki języka angielskiego i hiszpańskiego

GIOCO współpracuje ze Szkołą Językową Poliglotek oferującą naukę języków obcych wykorzystując innowatorską metodę powstałą na bazie doświadczeń wykładowców Wydziału Studiów Edukacyjnych na UAM w Poznaniu. Zajęcia językowe w GIOCO prowadzą pedagodzy z zamiłowaniem do nauki oraz języków obcych oraz niezwykłym zaangażowaniem w pracy z najmłodszymi Dziećmi. Aby pomóc Dzieciom przyswajać jak najwięcej informacji i nauczyć je współpracy z innymi, połączyliśmy naukę i zabawę. Dzięki aktywnym formom edukacji, Dzieci mogą dłużej skupiać uwagę, rozwijać pamięć oraz spostrzegawczość. Zajęcia te pozwalają na pełny rozwój osobowości Dziecka pod względem intelektualnym, fizycznym oraz emocjonalno-społecznym.

“Gordonki” – zajęcia umuzykalniające wg teorii E. E. Gordona

Nasze zajęcia oparte są na nowatorskiej metodzie umuzykalniania niemowląt i małych Dzieci wg teorii muzycznej prof. Eliasa E. Gordona – muzyka, pedagoga oraz wybitnego specjalisty – twórcy własnej, oryginalnej teorii i koncepcji wychowania muzycznego. Dziecko uczy się na zajęciach harmonijnego i rytmicznego poruszania się, które jest podstawą rozumienia i wyczucia rytmu. Dzięki “Gordonkom” Dzieci znacznie łatwiej i na dłuższy czas potrafią koncentrować swoja uwagę, co wpływa na ich rozwój intelektualny, jak również zwiększoną płynność mowy i lepszą dykcję. Rozwój języka muzycznego we wczesnym wychowaniu Dziecka jest kapitałem, który będzie procentował przez całe życie.

“Kulinarne Wyzwania” – warsztaty kulinarne

Głównym celem zajęć jest przyswojenie przez Dzieci wiadomości na temat teorii i praktyki dotyczącej zaplanowania, przygotowania oraz spożywania posiłków poprzez zabawę oraz aktywne uczestniczenie w przygotowaniu kulinarnych dań. Dzieci poznają także zasady higieny w kuchni i przy stole. Poprzez zabawę zdobędą nowe doświadczenia, odkryją nowe smaki i będą miały możliwość poznania tajników kulinarnych. Zajęcia stwarzają okazję na lepsze poznanie Dzieci, ich dziecięcych zainteresowań i talentów.

Sensoplastyka

Sensoplastyka® to plastyczne zajęcia rozwojowe, które polegają na wspieraniu samodzielności i kreatywności Dzieci. Sensoplastyka®, czyli plastyka sensoryczna wpływa na stymulację wszystkich zmysłów:​​​​ węchu, wzroku, dotyku, słuchu, smaku. Zajęcia wpływają na wiele aspektów rozwoju Dzieci: wspomagają budowanie ich świadomości ciała i przestrzeni, dbają o usprawnienie ruchowe, wspierają rozwój zmysłów, wpływają na rozwój mowy, pogłębiają Nasz kontakt emocjonalny z Dziećmi – budują ich poczucie bezpieczeństwa.

“Mój mały świat” – Warszaty Twórcze Montessori

Zajęcia prowadzimy w ramach swobodnej pracy. Warsztaty obejmują rysowanie i malowanie, wycinanie i składanie, pracę z tkaninami, modelowanie i majsterkowanie. Dzieci poznają różne środki artystycznego przekazu i świadomie mogą z nich korzystać. Na zajęciach rozwijamy potencjał umysłu dochodzący do głosu w wyobrażeniach, sposobie widzenia i aktach twórczości. Podstawą zajęć jest radość, którą Dziecko odczuwa dotykając, oglądając, manipulując, działając. W trakcie zajęć umożliwiamy Dziecku wyrażanie uczuć oraz swojej osobowości.

Zajęcia Judo

Judo to znacznie więcej niż sztuka walki. To sztuka życia, która sprawdza się na co dzień. Dzięki Judo Nasze Dziecko będzie sprawne, odpowiedzialne, wytrwałe i będzie pewne siebie. Wykształci i rozwinie takie cechy charakteru jak : odwaga, koncentracja, motywacja oraz dyscyplina. Dziecko nauczy się radzić sobie z emocjami i stresem.
Judo jest sportem rozwijającym wszystkie cechy motoryczne oraz każdą część ciała, w szczególności kształtuje mięśnie tułowia, które odpowiadają za prawidłową postawę.

Nasz trener Judo Przemysław Hajduk


Licencjonowany instruktor Judo oraz certyfikowany animator z wieloletnim doświadczenie w prowadzeniu zajęć grupowych dla Dzieci i Dorosłych. Doświadczenie zawodowe zdobył w Sekcji Judo Politechniki Warszawskiej, Rickard Fitness & Fight Club oraz UKS Sadyba. Zdobywca wielu tytułów Mistrzostw Polski w Judo.
Osiągnięcia w Judo:
3 miejsce na Mistrzostwach Polski w Judo w formach Kata

5 miejsce na Mistrzostwach Polski w Judo w formach Kata2 miejsce w Mistrzostwach Polski w Ju Jitsu w Ne-waza

Stopień mistrzowski 1. Dan

Bricks4Kids  Robotyka i Lego

Zajęcia w GIOCO bazujące na uniwersalnej popularności klocków LEGO® dostarczają najwyższej jakości zabawę edukacyjną. Każde zajęcia to zabawa, ale wzbogacająca naukowe doświadczenia Dziecka, z wykorzystaniem klocków kochanych przez pokolenia Dzieci.

Nasze zajęcia to sprawdzony amerykański pomysł i metodologia prowadzenia zajęć. Uczymy, budujemy i bawimy; w praktyczny sposób uzupełniamy wiedzę przekazywaną podczas zajęć, a przede wszystkim rozwijamy kreatywność i budzimy ciekawość świata.

Nocowanki

W jedną sobotę w miesiącu organizujemy nocowanki, podczas których odbywają się warsztaty związane z tematem przewodnim (np. kosmos, święta, wiosna itp.). Dzieci mają okazję do usamodzielnienia się, przygotowania własnoręcznie posiłków oraz przeżycia przygody, dając Rodzicom wolny wieczór i noc!

„Dziecko, które naprawdę pokochało swoje otoczenie i wszystkie żyjące stworzenia, które odkryło radość i entuzjazm w pracy, daje nam powód, by mieć nadzieję … nadzieję na pokój w przyszłości.”
Maria Montessori

Kontakt

Dane kontaktowe

Logo
ul. Kazimierzowska 81/3-4
02 - 518 Warszawa
ul. Smoluchowskiego 3
02-679 Warszawa
Pracujemy w godzinach:
07:30 - 17:30

Formularz kontaktowy