Co Nas wyróżnia?

4 zasady GIOCO

1. Stawiamy na Jakość, nie na ilość

Inwidualnie podchodzimy do każdego Dziecka.
Z czułością, zaangażowaniem i z cierpliwością wspieramy Dziecko na każdym etapie jego rozwoju.
Podstawą jest dla nas systematyczna obserwacja i podążanie za indywidualnymi potrzebami i zainteresowaniami każdego Dziecka.
Naszym celem jest wychowanie i edukacja małych Ludzi do wartości i relacji opartych na empatii i dialogu.
Tworzymy warunki umożliwiające samodzielny i aktywny rozwój, wzbudzamy i podtrzymujemy entuzjazm do doświadczania i nauki już od najmłodszych lat Dziecka.

2. Stawiamy na wykwalifikowaną kadrę

Naszą Kadrę tworzą osoby z bogatym doświadczeniem i wykształceniem w opiece i nauczaniu najmłodszych Dzieci metodą Marii Montessori.

3. Stawiamy na wartościowe wyżywienie

Współpracujemy z firmą cateringową przygotowującą dla Maluchów to co najlepsze i najzdrowsze.
Uwzględniamy też diety bądź zmiany w jadłospisie inwidualnie dla każdego Dziecka.

4. Stawiamy na wszechstronny rozwój

Wiemy jak ważny na tym etapie jest wszechstronny rozwój każdego Dziecka. Dlatego W GIOCO oferujemy szeroki wachlarz zajęć dodatkowych prowadzonych przez najlepszych pedagogów i specjalistów.
W GIOCO holistycznie kształtujemy rozwój emocjonalny, społeczny, psychofizyczny, jak również poznawczy i jednocześnie zwracamy szczególną uwagę, by zapewnić każdemu Dziecku indywidualne warunki do swobodnego, zgodnego z jego tempem i preferencjami rozwoju.

„Dziecko ma prawo być sobą.

Ma prawo do popełniania błędów. Ma prawo do posiadania własnego zdania. Ma prawo do szacunku.

Nie ma Dzieci – są ludzie”

ul. Kazimierzowska 81/3-4
02 - 518 Warszawa